Zagraniczne kursy językowe
lektorzy

Lektorzy: entuzjastyczni, dobrze wykształceni absolwenci studiów kierunkowych z doświadczeniem zawodowym.

metodyk

Metodyk: dbający o wsparcie nauczycieli w dziedzinie programowej, materiałów i technik nauczania.

oferta

Szeroka oferta: Chcesz uczyć się języków obcych zgłoś się do nas, sprostamy Twoim wymaganiom (kursy językowe, tłumaczenia, wyjazdy językowe).

gwarancja

Gwarancja jakości: 100% naszych słuchaczy zdało FCE w ostatnich 10 latach!

lokalizacja

Lokalizacja: Wrzeszcz ul Kossaka 6/1, Osowa ul.Diany 32, Gdynia bud II lokal C7 i inne lokalizacje.

BLOG

tłumaczenia pisemne

Ze względu na sposób wykonywania tłumaczeń, można podzielić je na przekłady ustne i pisemne. Drugie z wymienionych stanowią interpretację treści pisanych w języku źródłowym, a następnie przekładanych na docelowy, określony przez zleceniodawcę język. Z jakimi rodzajami tłumaczeń pisemnych możemy mieć do czynienia?

Cechy dobrego tłumacza

Obecnie rynek przepełniony jest biurami tłumaczeń oraz  tłumaczami indywidualnymi. Każdy z nich oferuje w pełni profesjonalne usługi tłumaczeń w różnym zakresie, dotyczące zarówno tłumaczeń przysięgłych, ustnych, jak i zwykłych. Zanim jednak odda się przygotowany do tłumaczenia tekst, warto dowiedzieć się, czym powinien charakteryzować się dobry tłumacz języka angielskiego. 

ęzyków obcych najczęściej tłumaczymy

Znajomość co najmniej dwóch języków obcych obecnie stała się niemalże obowiązkiem każdego młodego człowieka. Większość pracodawców wymaga od niego biegłości w mowie w języku angielskim oraz podstawowej komunikacji w innym języku obcym, np. niemieckim czy rosyjskim. To dzięki znajomości języków obcych otwiera się przed sobą wachlarz możliwości pracy nie tylko w kraju, ale i za granicą. Jakie jednak języki obce królują, jeśli mowa o ich tłumaczenie na język ojczysty? 

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie języków obcych!

Masz dobry pre-TEXT!

rosyjski ukraiński czeski słowacki angielski niemiecki francuski włoski