Zagraniczne kursy językowe
lektorzy

Lektorzy: entuzjastyczni, dobrze wykształceni absolwenci studiów kierunkowych z doświadczeniem zawodowym.

metodyk

Metodyk: dbający o wsparcie nauczycieli w dziedzinie programowej, materiałów i technik nauczania.

oferta

Szeroka oferta: Chcesz uczyć się języków obcych zgłoś się do nas, sprostamy Twoim wymaganiom (kursy językowe, tłumaczenia, wyjazdy językowe).

gwarancja

Gwarancja jakości: 100% naszych słuchaczy zdało FCE w ostatnich 10 latach!

lokalizacja

Lokalizacja: Wrzeszcz ul Kossaka 6/1, Osowa ul.Diany 32, Gdynia bud II lokal C7 i inne lokalizacje.

Bardzo dobre szkoły można znaleźć w lokalizacjach takich jak: Londyn, Hastings, Plymouth i kursy w dowolnym mieście w Wielkiej Brytanii, w domu nauczyciela. Oferta w Wielkiej Brytanii, ważna przez cały rok, skierowana jest przede wszystkim do osób pełnoletnich, które są zainteresowane zorganizowanym pobytem w szkole językowej z własnym dojazdem. Dwutygodniowe intensywne kursy językowe w renomowanych szkołach angielskich przynoszą bardzo dobre efekty. Dla osób dysponujących dłuższą ilością czasu bardzo dobrze sprawdzają się wyjazdy kilkumiesięczne. 

 
gbrLondyn wraz z jego okolicami to 20 milionowa aglomeracja. Można tu spotkać ludzi dosłownie z całego świata. Bogactwo kultur i języków, centrum rozrywki i kultury, centrum biznesu to miasto, którym nie można się znudzić. Jeśli zmęczył cię Londyn to znaczy, że jesteś zmęczony życiem.
Odkryj z nami niepowtarzalną atmosferę tego miasta i wybierz się na wspaniały kurs językowy. Sam przekonaj się jak mówią Anglicy na ulicy, w sklepach, w pubach i jak mówią nowi przybysze do tego miasta, ludzie tacy jak ty, których urzekła kultura i atmosfera tego miejsca i którzy pragną nauczyć się języka angielskiego by móc się nim swobodnie posługiwać.
Szkoła w Londynie oferuje bardzo wysoki brytyjski poziom nauczania, doskonale wykształceni i oddani nauczyciele naprowadzą cię po krętych ścieżkach językowych. Z nimi English is easy!

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie języków obcych!

Masz dobry pre-TEXT!

rosyjski ukraiński czeski słowacki angielski niemiecki francuski włoski