Zagraniczne kursy językowe
lektorzy

Lektorzy: entuzjastyczni, dobrze wykształceni absolwenci studiów kierunkowych z doświadczeniem zawodowym.

metodyk

Metodyk: dbający o wsparcie nauczycieli w dziedzinie programowej, materiałów i technik nauczania.

oferta

Szeroka oferta: Chcesz uczyć się języków obcych zgłoś się do nas, sprostamy Twoim wymaganiom (kursy językowe, tłumaczenia, wyjazdy językowe).

gwarancja

Gwarancja jakości: 100% naszych słuchaczy zdało FCE w ostatnich 10 latach!

lokalizacja

Lokalizacja: Wrzeszcz ul Kossaka 6/1, Osowa ul.Diany 32, Gdynia bud II lokal C7 i inne lokalizacje.

Polecamy naszym uczniom by wyjeżdżali do szkół językowych za granicą w czasie wakacjilub o dowolnej porze roku by kontynuować naukę języka w naturalnym otoczeniu. Wyjazd do kraju gdzie mówi się w danym języku i konieczność komunikacji w rzeczywistych warunkach to doskonałe dopełnienie nauki u nas na miejscu. Uczniowie którzy samodzielnie szukają kontaktu z językiem obcym, czytają książki w języku angielskim i innych studiowanych przez siebie językach, a także ci którzy mają kontakt z 'native speakers' odnosza największe sukcesy na polu przyswajania języków obcych. Należy jednak pamiętać by zawsze korzystać ze szkół które mają akredytację instytucji takich jak British Council i spełniają najwyższe międzynarodowe wymogi dotyczące kształcenia i zakwaterowania.

Wśród licznych ofert kursów można wybrać te mniej kosztowne w większych grupach i z zakwaterowaniem u rodzin a także bardziej ekskluzywne np. kursy business English w małych grupach z zakwaterowaniem w kilkugwiazdkowych hotelach lub apartamentach o wysokim standardzie.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie języków obcych!

Masz dobry pre-TEXT!

rosyjski ukraiński czeski słowacki angielski niemiecki francuski włoski