Zagraniczne kursy językowe
lektorzy

Lektorzy: entuzjastyczni, dobrze wykształceni absolwenci studiów kierunkowych z doświadczeniem zawodowym.

metodyk

Metodyk: dbający o wsparcie nauczycieli w dziedzinie programowej, materiałów i technik nauczania.

oferta

Szeroka oferta: Chcesz uczyć się języków obcych zgłoś się do nas, sprostamy Twoim wymaganiom (kursy językowe, tłumaczenia, wyjazdy językowe).

gwarancja

Gwarancja jakości: 100% naszych słuchaczy zdało FCE w ostatnich 10 latach!

lokalizacja

Lokalizacja: Wrzeszcz ul Kossaka 6/1, Osowa ul.Diany 32, Gdynia bud II lokal C7 i inne lokalizacje.

Centrum Językowe TEXT w Gdańsku

Centrum Językowe TEXT w Gdańsku istnieje już od 1993 roku. Rozpoczynaliśmy działalność jako szkoła języka angielskiego. Z biegiem lat rozszerzyliśmy ofertę edukacyjną o nauczanie innych języków obcych, a obecnie prowadzimy nie tylko szkołę językową, lecz także biuro tłumaczeń. Bogate doświadczenie przekładające się na stosowanie najskuteczniejszych metod nauczania, wysoko wykwalifikowana kadra lektorów i tłumaczy oraz rozbudowana oferta kursów językowych i tłumaczeń, dostosowana do zróżnicowanych potrzeb Klientów sprawiają, że nasze Centrum Językowe cieszy się niesłabnącym zaufaniem i zainteresowaniem Klientów – uczniów, osób dorosłych, seniorów i firm.

Biuro tłumaczeń

Jako biuro tłumaczeń proponujemy szeroki wachlarz usług zarówno w zakresie tłumaczeń pisemnych, jak i ustnych. Oferujemy Klientom trzy rodzaje tłumaczeń ustnych: symultaniczne, szeptane oraz konsekutywne. Co więcej, podejmujemy się nie tylko tłumaczeń konferencyjnych, lecz także technicznej obsługi konferencji. Specjalizujemy się specjalistycznych pisemnych tłumaczeniach technicznych, medycznych i prawniczych. Wykonujemy także tłumaczenia przysięgłe. W Centrum Językowym TEXT mogą Państwo skorzystać z usług m.in. tłumacza norweskiego, angielskiego, francuskiego, ukraińskiego. Uczymy wielu różnych języków i z równie wielu tłumaczymy. Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego umożliwiamy przesłanie zeskanowanych tekstów lub dokumentów do przetłumaczenia na nasz adres e-mail.

Specjalistyczne kursy językowe – także za granicą

Nie mniej rozbudowana jest oferta naszej szkoły językowej. Oferowane języki to m.in. angielski, francuski, hiszpański, włoski, niemiecki, norweski, duński, szwedzki, rosyjski, ukraiński, czeski, słowacki, turecki oraz arabski. W jednej z jej dwóch gdańskich filii prowadzimy kursy języka obcego dla dzieci już od 5. roku życia, w drugiej – uczymy dorosłych i seniorów. Oferujemy kursy językowe ogólne i specjalistyczne; do tych drugich należą m.in. kursy medycznego oraz prawniczego języka angielskiego. Ponadto pomagamy przy wyborze zagranicznych szkół językowych oraz szkół średnich i uniwersytetów w USA, Wielkiej Brytanii i innych krajach. Ofertę adresujemy także do firm – przeprowadzamy dla nich testy językowe.

Nasza misja

Chcemy w miłej atmosferze panującej w nowoczesnych, dobrze wyposażonych ośrodkach pomagać naszym Słuchaczom pogłębiać umiejętności językowe  oraz odnosić sukcesy na egzaminach, by stali się bardziej konkurencyjnymi na rynku pracy w nowych warunkach globalnej gospodarki. Pragniemy podnieść jakość rozmów naszych Klientów z zagranicznymi kontrahentami, aby mogli zawierać jak najkorzystniejsze transakcje sprzyjające ich rozwojowi zawodowemu.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz współpracy!

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie języków obcych!

Masz dobry pre-TEXT!

rosyjski ukraiński czeski słowacki angielski niemiecki francuski włoski