Zagraniczne kursy językowe
lektorzy

Our teachers: enthusiastic, well- educated and experienced graduates of studies applicable for the job.

metodyk

Director of Studies: supports teachers with the curriculum, selection of appropriate teaching materials and applying adequate teaching methods.

oferta

Wide offer: Whether you would like to learn a new foreign language, or are looking for professionals who provide text translation or conference interpretation services, contact us. We promise to come up to your expectations.

gwarancja

Guaranteed quality: In the last 10 years 100% our students passed FCE exam. We are proud to have a portfolio of satisfied clients in the field of legal translation and conference interpretation services.

lokalizacja

Location: Gdańsk Wrzeszcz, Gdańsk Osowa, or a location of your choice-we will come to where it is convenient for you.

Bardzo dobre szkoły można znaleźć w lokalizacjach takich jak: Londyn, Hastings, Plymouth i kursy w dowolnym mieście w Wielkiej Brytanii, w domu nauczyciela. Oferta w Wielkiej Brytanii, ważna przez cały rok, skierowana jest przede wszystkim do osób pełnoletnich, które są zainteresowane zorganizowanym pobytem w szkole językowej z własnym dojazdem. Dwutygodniowe intensywne kursy językowe w renomowanych szkołach angielskich przynoszą bardzo dobre efekty. Dla osób dysponujących dłuższą ilością czasu bardzo dobrze sprawdzają się wyjazdy kilkumiesięczne. 

 
gbrLondyn wraz z jego okolicami to 20 milionowa aglomeracja. Można tu spotkać ludzi dosłownie z całego świata. Bogactwo kultur i języków, centrum rozrywki i kultury, centrum biznesu to miasto, którym nie można się znudzić. Jeśli zmęczył cię Londyn to znaczy, że jesteś zmęczony życiem.
Odkryj z nami niepowtarzalną atmosferę tego miasta i wybierz się na wspaniały kurs językowy. Sam przekonaj się jak mówią Anglicy na ulicy, w sklepach, w pubach i jak mówią nowi przybysze do tego miasta, ludzie tacy jak ty, których urzekła kultura i atmosfera tego miejsca i którzy pragną nauczyć się języka angielskiego by móc się nim swobodnie posługiwać.
Szkoła w Londynie oferuje bardzo wysoki brytyjski poziom nauczania, doskonale wykształceni i oddani nauczyciele naprowadzą cię po krętych ścieżkach językowych. Z nimi English is easy!

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie języków obcych!

Masz dobry pre-TEXT!

rosyjski ukraiński czeski słowacki angielski niemiecki francuski włoski