Zagraniczne kursy językowe
lektorzy

Our teachers: enthusiastic, well- educated and experienced graduates of studies applicable for the job.

metodyk

Director of Studies: supports teachers with the curriculum, selection of appropriate teaching materials and applying adequate teaching methods.

oferta

Wide offer: Whether you would like to learn a new foreign language, or are looking for professionals who provide text translation or conference interpretation services, contact us. We promise to come up to your expectations.

gwarancja

Guaranteed quality: In the last 10 years 100% our students passed FCE exam. We are proud to have a portfolio of satisfied clients in the field of legal translation and conference interpretation services.

lokalizacja

Location: Gdańsk Wrzeszcz, Gdańsk Osowa, or a location of your choice-we will come to where it is convenient for you.

BLOG

tłumaczenia pisemne

Ze względu na sposób wykonywania tłumaczeń, można podzielić je na przekłady ustne i pisemne. Drugie z wymienionych stanowią interpretację treści pisanych w języku źródłowym, a następnie przekładanych na docelowy, określony przez zleceniodawcę język. Z jakimi rodzajami tłumaczeń pisemnych możemy mieć do czynienia?

Cechy dobrego tłumacza

Obecnie rynek przepełniony jest biurami tłumaczeń oraz  tłumaczami indywidualnymi. Każdy z nich oferuje w pełni profesjonalne usługi tłumaczeń w różnym zakresie, dotyczące zarówno tłumaczeń przysięgłych, ustnych, jak i zwykłych. Zanim jednak odda się przygotowany do tłumaczenia tekst, warto dowiedzieć się, czym powinien charakteryzować się dobry tłumacz języka angielskiego. 

ęzyków obcych najczęściej tłumaczymy

Znajomość co najmniej dwóch języków obcych obecnie stała się niemalże obowiązkiem każdego młodego człowieka. Większość pracodawców wymaga od niego biegłości w mowie w języku angielskim oraz podstawowej komunikacji w innym języku obcym, np. niemieckim czy rosyjskim. To dzięki znajomości języków obcych otwiera się przed sobą wachlarz możliwości pracy nie tylko w kraju, ale i za granicą. Jakie jednak języki obce królują, jeśli mowa o ich tłumaczenie na język ojczysty? 

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie języków obcych!

Masz dobry pre-TEXT!

rosyjski ukraiński czeski słowacki angielski niemiecki francuski włoski