Zagraniczne kursy językowe
lektorzy

Our teachers: enthusiastic, well- educated and experienced graduates of studies applicable for the job.

metodyk

Director of Studies: supports teachers with the curriculum, selection of appropriate teaching materials and applying adequate teaching methods.

oferta

Wide offer: Whether you would like to learn a new foreign language, or are looking for professionals who provide text translation or conference interpretation services, contact us. We promise to come up to your expectations.

gwarancja

Guaranteed quality: In the last 10 years 100% our students passed FCE exam. We are proud to have a portfolio of satisfied clients in the field of legal translation and conference interpretation services.

lokalizacja

Location: Gdańsk Wrzeszcz, Gdańsk Osowa, or a location of your choice-we will come to where it is convenient for you.

Wykonujemy tłumaczenia techniczne tekstów i dokumentów sporządzanych przez przedstawicieli różnych dziedzin przemysłu, takich jak budownictwo, transport, okrętownictwo, klimatyzacja, chłodnictwo, telekomunikacja.

W przypadku takich tłumaczeń równie istotne są i umiejętności lingwistyczne tłumacza, i wiedza na temat konkretnych zagadnień technicznych w zakresie danej dziedziny. Przekłady techniczne z reguły wymagają znajomości fachowej terminologii i słownictwa branżowego. Prawidłowo wykonane tłumaczenia tego typu często są kluczem do wprowadzenia produktu na rynek międzynarodowy – instrukcje, opinie, certyfikaty jakości czy patenty nie mogą zawierać żadnych błędnych informacji. Wszystko przemawia za tym, że tłumaczenia techniczne stanowią pewne wyzwanie, a ich wykonania nie wolno zlecić przypadkowemu tłumaczowi – warto nawiązać współpracę ze specjalistami dbającymi o najwyższą jakość tłumaczenia, które później zostanie zweryfikowane przez fachowców doświadczonych w danej dziedzinie przemysłu. To znaczy, że warto nawiązać współpracę z biurem tłumaczeń TEXT!

Tłumaczenie dokumentacji technicznej z weryfikacją specjalistów

Dostarczamy Klientom doskonale wykonane tłumaczenia niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z inżynierią, medycyną, motoryzacją czy budownictwem. Realizujemy zlecenia na techniczne tłumaczenia przysięgłe i zwykłe. Do wykonania przekładu specjalistycznego każdorazowo angażujemy tłumaczy mających możliwie największe doświadczenie w danej dziedzinie. Każde wykonane tłumaczenie zostaje zweryfikowane przez specjalistów, dla których zawarte w nim zagadnienia nie są tajemnicą.

Biuro tłumaczeń TEXT zatrudnia osoby, które mogą pochwalić się znajomością bogatego zasobu słownictwa branżowego używanego w rozmaitych sektorach przemysłu. Robimy wszystko co w naszej mocy, by każdy Klient był zadowolony z naszych usług. Nasi tłumacze, korektorzy i eksperci gwarantują solidne wykonanie powierzonego zadania.

Wśród najczęściej wykonywanych przez nas tłumaczeń technicznych znajdują się:

• deklaracje zgodności,

• instrukcje obsługi,

• karty charakterystyki,

• kosztorysy i harmonogramy,

• projekty budowlane,

• projekty wykonawcze,

• certyfikaty jakości,

• dokumentacja techniczna, patentowa, przetargowa,

• aprobaty techniczne,

• opisy inwestycji,

• opinie rzeczoznawców.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie języków obcych!

Masz dobry pre-TEXT!

rosyjski ukraiński czeski słowacki angielski niemiecki francuski włoski