Zagraniczne kursy językowe
lektorzy

Lektorzy: entuzjastyczni, dobrze wykształceni absolwenci studiów kierunkowych z doświadczeniem zawodowym.

metodyk

Metodyk: dbający o wsparcie nauczycieli w dziedzinie programowej, materiałów i technik nauczania.

oferta

Szeroka oferta: Chcesz uczyć się języków obcych zgłoś się do nas, sprostamy Twoim wymaganiom (kursy językowe, tłumaczenia, wyjazdy językowe).

gwarancja

Gwarancja jakości: 100% naszych słuchaczy zdało FCE w ostatnich 10 latach!

lokalizacja

Lokalizacja: Wrzeszcz ul Kossaka 6/1, Osowa ul.Diany 32, Gdynia bud II lokal C7 i inne lokalizacje.

Wykonujemy tłumaczenia techniczne tekstów i dokumentów sporządzanych przez przedstawicieli różnych dziedzin przemysłu, takich jak budownictwo, transport, okrętownictwo, klimatyzacja, chłodnictwo, telekomunikacja.

W przypadku takich tłumaczeń równie istotne są i umiejętności lingwistyczne tłumacza, i wiedza na temat konkretnych zagadnień technicznych w zakresie danej dziedziny. Przekłady techniczne z reguły wymagają znajomości fachowej terminologii i słownictwa branżowego. Prawidłowo wykonane tłumaczenia tego typu często są kluczem do wprowadzenia produktu na rynek międzynarodowy – instrukcje, opinie, certyfikaty jakości czy patenty nie mogą zawierać żadnych błędnych informacji. Wszystko przemawia za tym, że tłumaczenia techniczne stanowią pewne wyzwanie, a ich wykonania nie wolno zlecić przypadkowemu tłumaczowi – warto nawiązać współpracę ze specjalistami dbającymi o najwyższą jakość tłumaczenia, które później zostanie zweryfikowane przez fachowców doświadczonych w danej dziedzinie przemysłu. To znaczy, że warto nawiązać współpracę z biurem tłumaczeń TEXT!

Tłumaczenie dokumentacji technicznej z weryfikacją specjalistów

Dostarczamy Klientom doskonale wykonane tłumaczenia niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z inżynierią, medycyną, motoryzacją czy budownictwem. Realizujemy zlecenia na techniczne tłumaczenia przysięgłe i zwykłe. Do wykonania przekładu specjalistycznego każdorazowo angażujemy tłumaczy mających możliwie największe doświadczenie w danej dziedzinie. Każde wykonane tłumaczenie zostaje zweryfikowane przez specjalistów, dla których zawarte w nim zagadnienia nie są tajemnicą.

Biuro tłumaczeń TEXT zatrudnia osoby, które mogą pochwalić się znajomością bogatego zasobu słownictwa branżowego używanego w rozmaitych sektorach przemysłu. Robimy wszystko co w naszej mocy, by każdy Klient był zadowolony z naszych usług. Nasi tłumacze, korektorzy i eksperci gwarantują solidne wykonanie powierzonego zadania.

Wśród najczęściej wykonywanych przez nas tłumaczeń technicznych znajdują się:

• deklaracje zgodności,

• instrukcje obsługi,

• karty charakterystyki,

• kosztorysy i harmonogramy,

• projekty budowlane,

• projekty wykonawcze,

• certyfikaty jakości,

• dokumentacja techniczna, patentowa, przetargowa,

• aprobaty techniczne,

• opisy inwestycji,

• opinie rzeczoznawców.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie języków obcych!

Masz dobry pre-TEXT!

rosyjski ukraiński czeski słowacki angielski niemiecki francuski włoski