Zagraniczne kursy językowe
tlumacze

Tłumacze: wykonują tłumaczenia, uwierzytelnienia i sprawdzanie tekstów, są niezawodni, dokładni i są profesjonalistami.

wycena

Wycena tłumaczenia: nasze biuro tłumaczeń oferuje kompleksowe usługi tłumaczeń, weryfikacji i uwierzytelniania tekstów!

oferta

Szeroka oferta: Chcesz uczyć się języków obcych zgłoś się do nas, sprostamy Twoim wymaganiom (kursy językowe, tłumaczenia, wyjazdy językowe).

gwarancja

Gwarancja jakości: 100% naszych słuchaczy zdało FCE w ostatnich 10 latach!

lokalizacja

Lokalizacja: Wrzeszcz ul Kossaka 6/1, Osowa ul.Diany 32, Gdynia bud II lokal C7 i inne lokalizacje.

Tłumaczenia symultaniczne to jedna spośród oferowanych przez nas usług tłumacza konferencyjnego. Ten typ jest alternatywą dla konferencyjnego tłumaczenia i jest wykonywane w czasie rzeczywistym, w trakcie wykładu w oryginalnym języku prelegenta, tym samym nie zakłócając toku wystąpienia.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych tłumaczy doświadczonych w wykonywaniu przekładów ustnych, wobec czego nasi Klienci mogą być pewni, że tłumaczenia zostaną przeprowadzone na najwyższym poziomie.

Na czym polega tłumaczenie symultaniczne?

Tłumaczenie symultaniczne polega na tym, że tłumacz przekłada treść tłumaczonej na bieżąco wypowiedzi, przebywając w dźwiękoszczelnej kabinie. On sam słyszy wystąpienie w słuchawkach. Tłumaczenie dociera do słuchaczy dzięki wykorzystaniu zaawansowanego technicznie sprzętu – każdy odbiorca na sali ma specjalne słuchawki.

Bez wątpienia jedną z największych zalet przekładu symultanicznego jest możliwość tłumaczenia wypowiedzi mówcy na kilka języków jednocześnie – wystarczy zainstalować kabiny dla tłumaczy z innych języków. Wówczas, aby usłyszeć tłumaczenie na rozumiany język, słuchacz musi wybrać odpowiedni kanał w swoich słuchawkach. Tłumaczenie symultaniczne doskonale sprawdza się zatem podczas konferencji, których uczestnikami są osoby różnych narodowości – w Gdańsku, mieście pełnym rozmaitych ośrodków kulturalnych i naukowych, nie brak takich wydarzeń. Serdecznie zachęcamy ich organizatorów do współpracy właśnie z naszymi tłumaczami konferencyjnymi.

Wszelkie konferencje i sympozja z obecnością międzynarodowych gości to nie jedyne wydarzenia, w trakcie których świadczymy usługi tłumaczeń symultanicznych. Tłumaczymy także rozmowy robocze i negocjacje. Szczegółowych informacji dotyczących usług tłumaczy symultanicznych chętnie udzielimy telefonicznie.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie języków obcych!

Masz dobry pre-TEXT!

rosyjski ukraiński czeski słowacki angielski niemiecki francuski włoski