Zagraniczne kursy językowe
tlumacze

Tłumacze: wykonują tłumaczenia, uwierzytelnienia i sprawdzanie tekstów, są niezawodni, dokładni i są profesjonalistami.

wycena

Wycena tłumaczenia: nasze biuro tłumaczeń oferuje kompleksowe usługi tłumaczeń, weryfikacji i uwierzytelniania tekstów!

oferta

Szeroka oferta: Chcesz uczyć się języków obcych zgłoś się do nas, sprostamy Twoim wymaganiom (kursy językowe, tłumaczenia, wyjazdy językowe).

gwarancja

Gwarancja jakości: 100% naszych słuchaczy zdało FCE w ostatnich 10 latach!

lokalizacja

Lokalizacja: Wrzeszcz ul Kossaka 6/1, Osowa ul.Diany 32, Gdynia bud II lokal C7 i inne lokalizacje.

Wykonujemy tłumaczenia uwierzytelnione przez tłumacza przysięgłego danego języka, potocznie nazywane tłumaczeniami przysięgłymi. Zadaniem tłumacza przysięgłego jest tłumaczenie dokumentów urzędowych, takich jak akt urodzenia, dowód rejestracyjny samochodu czy umowa. Wykonane tłumaczenie zostaje opatrzone pieczęcią tłumacza przysięgłego poświadczającego zgodność przetłumaczonej treści z oryginałem.

Zakres tłumaczeń przysięgłych obejmuje:

• akty stanu cywilnego: akt urodzenia, akt małżeństwa, akt zgonu, i inne;

• dokumenty samochodowe, dowód rejestracyjny, umowy kupna-sprzedaży auta;

• świadectwa pracy, CV, listy motywacyjne, referencje od pracodawców;

• raporty finansowe, faktury, rachunki, zaświadczenia o zarobkach, zaświadczenia o ubezpieczeniu, umowy;

• zaświadczenie zameldowania na pobyt stały, zaświadczenie o dochodach potrzebne do uzyskania zasiłków na dzieci za granicą;

• opracowania techniczne, dokumentacja techniczna, opisy projektów architektonicznych i inżynierskich, instrukcje obsługi urządzeń;

• wypis ze szpitala, zwolnienie lekarskie, zaświadczenia lekarskie, opisy choroby, tłumaczenie umów notarialnych, aktów notarialnych.

Usługi tłumacza przysięgłego z języków angielskiego, niemieckiego i innych języków europejskich oraz azjatyckich

Wśród pracowników gdańskiego centrum językowego i biura tłumaczeń TEXT są tłumacze przysięgli angielskiego, niemieckiego oraz wielu innych, mniej popularnych języków (m.in. rosyjskiego, ukraińskiego, czeskiego, słowackiego, francuskiego, włoskiego). Naszych tłumaczy wyróżnia nie tylko bogate doświadczenie w przygotowywaniu tłumaczeń uwierzytelnionych i najwyższe kompetencje językowe, lecz także duże zaangażowanie w powierzone im zadania, rzetelność i dbałość o najdrobniejsze szczegóły tłumaczenia. Wszystkie tłumaczenia wykonujemy w niezwłocznym terminie.

Tłumaczenia przysięgłe online

Proponujemy trzy możliwości dostarczenia nam dokumentów i tekstów do przetłumaczenia oraz dwa sposoby odbioru gotowych tłumaczeń. Dotyczy to zarówno tłumaczeń z poświadczeniem zgodności z oryginałem, jak i tłumaczeń zwykłych.

Zleceniodawca może przynieść dokumenty osobiście do siedziby firmy i stąd też odebrać zrealizowane zlecenie. Istnieje również możliwość nadania ich do biura TEXT drogą pocztową lub za pośrednictwem kuriera – wówczas odsyłamy je do Klienta w taki sam sposób. Dla Państwa wygody polecamy również zlecenie wykonania tłumaczeń przez Internet. Aby skorzystać z usługi tłumaczeń przysięgłych online, należy wysłać zeskanowane dokumenty do przetłumaczenia na nasz adres e-mail. Gotowe tłumaczenia można odebrać osobiście lub otrzymać je w przesyłce listowej lub kurierskiej.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie języków obcych!

Masz dobry pre-TEXT!

rosyjski ukraiński czeski słowacki angielski niemiecki francuski włoski