>

lektorzy

Lektorzy: entuzjastyczni, dobrze wykształceni absolwenci studiów kierunkowych z doświadczeniem zawodowym.

metodyk

Metodyk: dbający o wsparcie nauczycieli w dziedzinie programowej, materiałów i technik nauczania.

oferta

Szeroka oferta: Chcesz uczyć się języków obcych zgłoś się do nas, sprostamy Twoim wymaganiom (kursy językowe, tłumaczenia, wyjazdy językowe).

gwarancja

Gwarancja jakości: 100% naszych słuchaczy zdało FCE w ostatnich 10 latach!

lokalizacja

Lokalizacja: Wrzeszcz ul Kossaka 6/1, Osowa ul.Diany 32, Gdynia bud II lokal C7 i inne lokalizacje.

Szkoła TEXT powstała w 1993 roku, początkowo, jako szkoła języka angielskiego. Obecnie uczymy ponad 10 języków obcych (angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego, niemieckiego, francuskiego, norweskiego, duńskiego, szwedzkiego, chińskiego, japońskiego, rosyjskiego, arabskiego, portugalskiego i polskiego dla obcokrajowców) w dwóch lokalizacjach w Gdańsku: Wrzeszczu i Osowej oraz w innych lokalizacjach na życzenie klienta. Szkoła w Osowej koncentruje się na kursach dla dzieci, a szkoła we Wrzeszczu w szczególności przyciąga dorosłych pragnących doskonalić swoje umiejętności językowe na kursach ogólnych jak i specjalistycznych: prawniczych, ekonomicznych i technicznych.

Dyrektorem centrum jest mgr Danuta Zalewska, tłumacz przysięgły języka angielskiego, specjalistka od metodyki nauczania języka angielskiego, oraz lektor języka angielskiego z wykształceniem zdobytym w Polsce i w Wielkiej Brytanii, z doświadczeniem w pracy w szkołach językowych, jak i na Uniwersytecie Gdańskim.

DLACZEGO WARTO UCZYĆ SIĘ W TEXT?
Ponieważ mamy bardzo bogatą ofertę kursów językowych począwszy od ogólnego języka angielskiego, poprzez business English, Legal English prowadzony przez tłumacza przysięgłego z wieloletnią praktyką, Medical English, Technical English oraz kursy dla dzieci już od 5 roku życia, aż po kursy dla seniorów, oraz specjalistyczne kursy dla firm działających w różnych dziedzinach przemysłu. 100% naszych słuchaczy zdaje egzamin FCE.
Ludzie pracujący dla Centrum Językowego TEXT są dobierani z uwzględnieniem ich kwalifikacji i fachowości, ale również osobowości i motywacji.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie języków obcych!

Masz dobry pre-TEXT!

rosyjski ukraiński czeski słowacki angielski niemiecki francuski włoski