lektorzy

Lektorzy: entuzjastyczni, dobrze wykształceni absolwenci studiów kierunkowych z doświadczeniem zawodowym.

metodyk

Metodyk: dbający o wsparcie nauczycieli w dziedzinie programowej, materiałów i technik nauczania.

oferta

Szeroka oferta: Chcesz uczyć się języków obcych zgłoś się do nas, sprostamy Twoim wymaganiom (kursy językowe, tłumaczenia, wyjazdy językowe).

gwarancja

Gwarancja jakości: 100% naszych słuchaczy zdało FCE w ostatnich 10 latach!

lokalizacja

Lokalizacja: Wrzeszcz ul Kossaka 6/1, Osowa ul.Diany 32, Gdynia bud II lokal C7 i inne lokalizacje.

  1. Co to jest English Weekend?

EW to szkolenia językowe przeznaczone dla osób indywidualnych które uczą się już języka angielskiego jednak w codziennej pracy oraz przy intensywnym trybie życia nie mają czasu na rozwijanie płynnego mówienia i komunikacji EW daje możliwość odpoczynku w otoczeniu wspaniałej kaszubskiej przyrody, w towarzystwie innych osób które mają podobne motywacje, w eleganckim hotelu oferującym zaplecze spa oraz wspaniałe wyżywienie a jednocześnie w przyjemny i ‘bezbolesny’ sposób przedstawia treści językowe które są przyswajana z przyjemnością i bez wysiłku.

2. Jaka jest różnica miedzy EW a zwykłym szkoleniem językowym?

Formuła English Weekend  to autorski program łączący naukę z wypoczynkiem. W atmosferze relaksu oraz pełnego, wielozmysłowego zaangażowania uczestników przyswajane są nowe treści. Jest to formuła całkowitego zanurzenia w środowisku anglojęzycznym bez konieczności wyjeżdżania z kraju. English Weekend łączy w sobie komponenty wiedzy teoretycznej i praktycznej w atrakcyjnych turystycznie lokalizacjach.

       3. Gdzie odbywa się EW.?

       English Weekend odbywa się w czterogwiazdkowym hotelu Kozi Gród w Pomlewie. Hotel jest pięknie położony w zacisznym urokliwym miejscu wśród lasów i zieleni, w niedalekiej odległości jeziora Przywidzkiego Wielkiego. Uczestnicy szkolenia rezerwują sobie miejsce w hotelu oraz wykupują wyżywienie i transport.  

       4. Kiedy odbywa się EW?

       English Weekend odbywa się cyklicznie w wybrane weekendy w roku. O najbliższe dany prosimy pytać pod telefonem 58 341 76 04 lub mailowo. 

 


Jesteśmy specjalistami w dziedzinie języków obcych!

Masz dobry pre-TEXT!

rosyjski ukraiński czeski słowacki angielski niemiecki francuski włoski